Купіть будинок чи квартиру з агентством нерухомості “LightHouse”


Отримати пропозиції з найвигідніших об’єктів нерухомості в Києві та Київській області:Або дзвоніть нам:

+38 (093) 646 42 45
 

+38 (067) 646 42 45Як ми допомагаємо купувати:


Перша зустріч

Залишаєте заявку на сайті, зідзвонюємось, призначаємо зустріч в офісі для знайомства, уточнення деталей та укладення договору.

Анкета

Визначаємо критерії пошуку:
місцерозташування об‘єкта, технічні характеристики, відстань від метро, максимальну вартість. Визначаємо кількість об‘єктів для переглядів та строки пошуку. Вносимо дані в анкету, на підставі анкети підписуємо договір

Перегляди

Підбираємо об‘єкти, згідно заявлених критеріїв, організовуємо ланцюжок переглядів (погоджуємо зручний час для всіх учасників). Робимо аналіз, вибираємо найбільш привабливі об‘єкти для повторного перегляду.


Остаточний вибір

Робимо повторний перегляд, детально перевіряємо технічні нюанси, дізнаємося інформацію про сусідів, перевіряємо заборгованість по комунальним послугам. Ретельно перевіряємо правовстановлюючі документи.

Підписання попереднього договору

Зустріч у нотаріуса, проговорення умов купівлі-продажу: умови розрахунку, строки підписання основної угоди, що залишається в об‘єкті, строки зняття з реєстрації прописаних. Внесення цих даних в нотаріальний попередній договір.

Основна угода

Перегляд в день угоди, зустріч у нотаріуса, перевірка заборон, судового реєстру , реєстру іпотек. Розрахунок, банківська проводка коштів, внесення в реєстр нового власника. Отримання оригіналу документа купівлі-продажу та витягу про державну реєстрацію.


Експерти агентства знайдуть найкращі об’єкти під Ваші критерії пошуку, проведуть перевірку та супроводять угоду купівлі/продажу!


Залиште заявку на допомогу експерта з нерухомостi:Або дзвоніть нам:

+38 (093) 646 42 45
 

+38 (067) 646 42 45
Ми в цифрахПродано м.кв.


Співробітників


Успішних угод за рік


Років досвіду


Агентство нерухомості “Lighthouse” є членом “Асоціації спеціалістів з нерухомості”. Кожен наш співробітник пройшов навчання у навчальному центрі АСНУ та отримав сертифікат про кваліфікацію спеціаліста


Інші наші послуги:


 Продати нерухомість

Допомагаємо з швидким продажем Вашої нерухомості в Києві та області!

Дізнатись більше

 Здати нерухомість

Допомагаємо нашим клієнтам швидко здати нерухомість по найкращим цінам

Дізнатись більше

Викуп нерухомості

Проводимо швидку оцінку та викуп Ваших об’єктів нерухомості!

Дізнатись більше