Інвестиції у первинний ринок


Отримання прибутку з нерухомості є одним із найпопулярніших видів заробітку в Україні.  Будь-яке вкладення приносить максимальний прибуток, якщо робити його на ранньому етапі реалізації проекту, і будівництво – не виняток. 

Ціна, яку пропонують забудовники при відкритті продажів, завжди найнижча і з часом лише зростатиме. Окрім низької ціни в інвестора на початковому етапі є ще й найбільший вибір планувань квартир, і найлояльніша знижка при повній оплаті. 

Серед факторів, які допоможуть інвестору заробити, це:  правильний вибір місця розташування та ліквідності майбутнього об’єкту, концепція житлового комплексу, рівень розвитку транспортної та соціально-побутової інфраструктури району.

Для того, щоб об’єкт нерухомості став прибутковим, необхідно врахувати всі можливі ризики. Щоб вибрати оптимальний варіант для інвестицій, знизити до мінімуму ризики, краще звернутися за послугами до фахівців.

Агентство Нерухомості LightHouse проводить моніторинг надійності забудовника, вивчаючи такі питання як:

– Наявність дозвільної документації у забудовника (містобудівні умови, право користування земельною ділянкою, ліцензія підрядника тощо)

– дані ДАСІ (державна архітектурно-будівельна інспекція)

– інформація про цільове призначення земельної ділянки

– перевірка коректності форми договору із забудовником

– актуальні дані про інші об’єкти забудовника

– порівняльний аналіз вигоди інвестування у різних забудовників

Наше агентство пропонує повний комплекс послуг з отримання прибутку з нерухомості. Ми допоможемо вам правильно вкласти кошти та отримати прибуток після здачі об’єкта в експлуатацію. Ознайомтеся з послугою Управління нерухомістю, щоб дізнатися, як можна заробляти, відпочиваючи. 

Заявка на послугу